מוטי אלוני מבטיח ומקיים

Newמוטי אלוני - מייסד ומנכ"ל בית הספר לעסקים, ממייסדי תו"ת תקשורת ותוצאות. בעל ניסיון של למעלה מ-16 שנה באימון מנהלים ובניהול בתי ספר לעסקים והכשרת מאמנים. בפודקאסט "מבטיח ומקיים" מוטי מסביר איך ייעוץ עסקי יכול לעזור לנו בעסק שלנו, איך נוכל להכפיל את הרווחים שלנו (כן, כן) איך נהל משא ומתן מוצלח ועוד ועוד (באמת). עורכת ומגישה: מיכל אבן podcast weblog

Listen on:

  • Podbean App

Episodes

Monday Oct 12, 2020

שמתי לב שבכל השיחות שלי עם מוטי אלוני עלו המון דוגמאות מהיום יום של מוטי כיועץ. הרבה מקרים קטנים או גדולים שבהם חברות נזקקו לייעוץ שלו, נזקקו לפתרון הבעיות שלו, וליכולת שלו לעזור להן למצות את הפוטנציאל שלהן. בפרק הזה נביא כמה מהמקרים האלה. המקרה הראשון הוא של חברה לא ישראלית, שהחליטה להתחיל למכור את המוצרים שלה בארץ. חברת "סימילאק" האמריקנית. מכיוון שיש לה שם בינלאומי, חשבו בחברה שכשהם יגיעו לכאן, הכל יהיה בסדר והמוצרים יחטפו מהמדפים. אבל, זה לא היה כך.

Sunday Oct 11, 2020

את הפרק הקודם, הראשון, סיימנו בשתיים מתוך שלוש הנחות עבודה שמוטי עובד איתן כשהוא ניגש למשא ומתן. הראשונה אומרת - אם יש שולחן, יש אינטרס. השנייה, עוסקת ביחס שלנו כלפי הצד השני ושחשוב לא לזלזל בו. והנחת העבודה השלישית היא שתמיד אפשר למצוא פתרון יצירתי. חזרה לשורה התחתונה שאומרת שלמשא ומתן חייבים להתכונן. להתכונן אליו כדי לנהל אותו משום שזה מאפשר לנו לשלוט בתהליך וכשאנחנו שולטים בתהליך, אנחנו יכולים להשפיע על התוצאה. להשפיע על התוצאה, לא לקבוע אותה.

Sunday Oct 11, 2020

הפעם השיחה שלי עם מוטי אלוני הייתה על משא ומתן. שיחה ארוכה. אז חילקנו אותה לשני פרקים. את הפרק הראשון, נתחיל מהסוף. מהשורה התחתונה: גם אם השתתפתם בהרבה מאוד משאים ומתנים, זה לא אומר כלום על המשא ומתן הבא שתנהלו. גם אם הוא בנושא שכבר עסקתם בו בעבר, גם אם המשא ומתן הוא מול מישהו שכבר ישבתם מולו בעבר -  לפני משא ומתן תמיד צריך להתכונן מראש.  

Sunday Oct 11, 2020

מה הייתם אומרים אם מישהו היה בא ומציע לכם להכפיל את העסק שלכם? כלומר להכפיל את המחזור העסקי של העסק. ורגע. הוא גם היה אומר לכם שזה משהו שממש קל לעשות ושלא תצטרכו להשקיע בכך סכום כסף גדול, ושזה תלוי בעיקר בכם. למוטי אלוני יש תכנית שעושה בדיוק את זה: התכנית להכפלת עסקים ובפרק הזה הוא מספר איך זה עובד. 

Saturday Sep 26, 2020

מוטי אלוני, מיסד ומנכ"ל בית הספר לעסקים, ממייסדי תו"ת תקשורת ותוצאות.שאלתי את עצמי מה זה תכלס "יועץ עסקי". כלומר, זה לא שאין לי מושג מה זה אומר. זה מושג שאנחנו שומעים כבר שנים: יועץ עסקי, מנטור, יועץ ארגוני. בפרק הזה מוטי מסביר מה זה ייעוץ עסקי, איך הוא מביא עסקים למצות את הפוטנציאל שלהם, וגם, אצל מי באמת נמצא כל הידע כדי שעסק יצליח. עורכת ומגישה: מיכל אבן. 

Copyright 2020 All rights reserved.

Podcast Powered By Podbean